Dzisiaj jest Piątek. 20 września 2019. Imieniny obchodzą Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta, Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap, Sozant. Do końca roku zostało 103 dni.
Zwrot podatku akcyzowego dla rolników

7 stycznia 2013

Informuje się mieszkańców gminy,że w 2013r producenci rolni będą mogli składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej do Wójta właściwego ze względu na miejsce położenia gruntów będących w posiadaniu tego producenta rolnego w dwóch terminach:

• od 1 lutego 2013r do 28 lutego 2013r wraz z fakturami od 1.08.2012 do 31.01.2013

• od 1 sierpnia 2013r do 31 sierpnia 2013r wraz z fakturami

Stawka wynosi 0,95 zł od 1 litra oleju napędowego zużywanego do produkcji rolnej i jest taka sama jak w roku ubiegłym. Maksymalna kwota zwrotu podatku akcyzowego na 1 ha użytków rolnych w 2013r wyniesie 81,70 zł.

Przekazanie zwrotu podatku /zgodnie z zaleceniem RIO/ zostanie dokonane za pośrednictwem konta bankowego, które należy wskazać we wniosku.