Dzisiaj jest Piątek. 20 września 2019. Imieniny obchodzą Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta, Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap, Sozant. Do końca roku zostało 103 dni.
Jubileusz 100-lecia urodzin

_____W dniu 21 stycznia 2013 roku odbyło się jubileuszowe spotkanie z okazji 100 lat Pani Bronisławy Sztandera mieszkanki wsi Laski Gmina Siemkowice.

_____Bronisława Sztandera przyszła na świat 21.01.1913r. jako dwunaste dziecko Marianny i Franciszka Chwałków miała osiem sióstr, i trzech braci.W wieku 24 lat wyszła za mąż za Bronisława Sztanderę, urodziła cztery córki. Dostojna Jubilatka ma 9 wnuków i 15 prawnuków.

_____Jubileuszowe obchody rozpoczęły się mszą dziękczynną w Kościele św. Marcina w Siemkowicach, którą celebrował proboszcz parafii ks. Paweł Hadaś.W uroczystości zorganizowanej przez rodzinę wzięły udział władze samorządowe Gminy Siemkowice:

Zofia Kotynia - Wójt Gminy Siemkowice

Magdalena Beksa - Z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego

Tadeusz Ślusarek - Członek Zarządu Powiatu Pajęczańskiego,

oraz przedstawiciele Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Placówki Terenowej w Zduńskiej Woli :

Katarzyna Małolepsza - Kierownik Placówki

Małgorzata Dziubińska - Kierownik Wydziału Świadczeń

_____W imieniu samorządu gminnego głos zabrała Pani Wójt Zofia Kotynia:

Jest to rzadka uroczystość i bardzo wzruszająca. Z okazji tak wyjątkowego jubileuszu składam serdeczne gratulacje z osiągnięcia tak wspaniałego wieku, oraz życzę dalszych wielu lat w dobrym zdrowiu, szczęściu,w otoczeniu rodziny i przyjaciół.

Przedstawiciele samorządu przekazali Jubilatce list gratulacyjny, kwiaty i upominek.

_____Kierownik Placówki Terenowej KRUS w Zduńskiej Woli Pani Katarzyna Małolepsza naszej dostojnej jubilatce wręczyła list okolicznościowy, kwiaty i złożyła gratulacje. Padło wiele ciepłych słów i serdeczności również od rodziny i wszystkich gości.

Fotorelacja: