Dzisiaj jest Środa. 29 stycznia 2020. Imieniny obchodzą Franciszek Salezy, Gilda, Hanna, Walerian, Waleriana, Waleriusz, Zdzisław. Do końca roku zostało 338 dni.
Jubileusz 100-lecia urodzin

_____W dniu 21 stycznia 2013 roku odbyło się jubileuszowe spotkanie z okazji 100 lat Pani Bronisławy Sztandera mieszkanki wsi Laski Gmina Siemkowice.

_____Bronisława Sztandera przyszła na świat 21.01.1913r. jako dwunaste dziecko Marianny i Franciszka Chwałków miała osiem sióstr, i trzech braci.W wieku 24 lat wyszła za mąż za Bronisława Sztanderę, urodziła cztery córki. Dostojna Jubilatka ma 9 wnuków i 15 prawnuków.

_____Jubileuszowe obchody rozpoczęły się mszą dziękczynną w Kościele św. Marcina w Siemkowicach, którą celebrował proboszcz parafii ks. Paweł Hadaś.W uroczystości zorganizowanej przez rodzinę wzięły udział władze samorządowe Gminy Siemkowice:

Zofia Kotynia - Wójt Gminy Siemkowice

Magdalena Beksa - Z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego

Tadeusz Ślusarek - Członek Zarządu Powiatu Pajęczańskiego,

oraz przedstawiciele Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Placówki Terenowej w Zduńskiej Woli :

Katarzyna Małolepsza - Kierownik Placówki

Małgorzata Dziubińska - Kierownik Wydziału Świadczeń

 

_____W imieniu samorządu gminnego głos zabrała Pani Wójt Zofia Kotynia:

Jest to rzadka uroczystość i bardzo wzruszająca. Z okazji tak wyjątkowego jubileuszu składam serdeczne gratulacje z osiągnięcia tak wspaniałego wieku, oraz życzę dalszych wielu lat w dobrym zdrowiu, szczęściu,w otoczeniu rodziny i przyjaciół.

Przedstawiciele samorządu przekazali Jubilatce list gratulacyjny, kwiaty i upominek.

_____Kierownik Placówki Terenowej KRUS w Zduńskiej Woli Pani Katarzyna Małolepsza naszej dostojnej jubilatce wręczyła list okolicznościowy, kwiaty i złożyła gratulacje. Padło wiele ciepłych słów i serdeczności również od rodziny i wszystkich gości.

 


Fotorelacja:

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Poznaj Siemkowice z LGD


Siemkowice z lotu ptakaPunkt Przedszkolny "Przedszkole szansą na lepszy start"


Adopcja psów


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Radio Zw - Rowerem przez region


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów


Informacja Turystyczna

Baza Informacyjna


Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego

Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego