Dzisiaj jest Piątek. 20 września 2019. Imieniny obchodzą Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta, Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap, Sozant. Do końca roku zostało 103 dni.
Komunikat Szkoły Podstawowej w Lipniku

Rada Rodziców oraz Dyrektor i Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej w Lipniku serdecznie zapraszają na:

I  Zjazd Absolwentów Szkoły

_____Organizacja imprezy przewidziana jest na II połowę maja 2013r. Koszt wynosi 100zł od osoby. Na bal zapraszamy roczniki:  1959 i starsze (1958,57…itd.). Mile widziani małżonkowie absolwentów. Wszystkich chętnych prosimy o deklarowanie swojego udziału przez zapis u przewodniczącej Rady Rodziców, p. Renaty Pawlickiej lub w sekretariacie szkoły (Tel. 438417367). Na zapisy czekamy do 25 lutego 2013r. Organizacja zjazdu zależeć będzie od liczby zapisanych, o czym Państwa poinformujemy.

Wstępny harmonogram:

1. Msza św. w kościele w Lipniku.
  2. Zwiedzanie szkoły w Lipniku.
  3. Przejście do sali OSP, występy artystyczne młodzieży szkolnej „Powróćmy jak za dawnych lat”.
  4. Bal do białego rana przy muzyce na żywo.

Pragniemy dodać, że dochód z imprezy przeznaczymy na remont i urządzenie mini salki gimnastycznej w dobudowanej części szkoły. Liczymy na wsparcie naszego przedsięwzięcia i serdecznie zapraszamy!