Dzisiaj jest Wtorek. 12 listopada 2019. Imieniny obchodzą Czcibor, Cibor, Izaak, Jonasz, Jozafat, Konradyn, Konradyna, Krystyn, Marcin, Renata, Renat, Witold, Witolda, Witołd. Do końca roku zostało 50 dni.
Komunikat Szkoły Podstawowej w Lipniku

Rada Rodziców oraz Dyrektor i Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej w Lipniku serdecznie zapraszają na:

I  Zjazd Absolwentów Szkoły

_____Organizacja imprezy przewidziana jest na II połowę maja 2013r. Koszt wynosi 100zł od osoby. Na bal zapraszamy roczniki:  1959 i starsze (1958,57…itd.). Mile widziani małżonkowie absolwentów. Wszystkich chętnych prosimy o deklarowanie swojego udziału przez zapis u przewodniczącej Rady Rodziców, p. Renaty Pawlickiej lub w sekretariacie szkoły (Tel. 438417367). Na zapisy czekamy do 25 lutego 2013r. Organizacja zjazdu zależeć będzie od liczby zapisanych, o czym Państwa poinformujemy.

Wstępny harmonogram:

1. Msza św. w kościele w Lipniku.
  2. Zwiedzanie szkoły w Lipniku.
  3. Przejście do sali OSP, występy artystyczne młodzieży szkolnej „Powróćmy jak za dawnych lat”.
  4. Bal do białego rana przy muzyce na żywo.

Pragniemy dodać, że dochód z imprezy przeznaczymy na remont i urządzenie mini salki gimnastycznej w dobudowanej części szkoły. Liczymy na wsparcie naszego przedsięwzięcia i serdecznie zapraszamy!