Dzisiaj jest Wtorek. 12 listopada 2019. Imieniny obchodzą Czcibor, Cibor, Izaak, Jonasz, Jozafat, Konradyn, Konradyna, Krystyn, Marcin, Renata, Renat, Witold, Witolda, Witołd. Do końca roku zostało 50 dni.
Ogłoszenie wyniku otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu rozwoju sportu na terenie Gminy Siemkowice na rok 2013

12 luty 2013

Zgodnie z uchwałą nr XV/67/12 Rady Gminy Siemkowice z dnia 24 lutego 2012 roku w sprawie określenia wniosków i trybu finansowania rozwoju sportu na terenie gminy Siemkowice informujemy że, wpłynęły w tej sprawie następujące wnioski. Niżej wymienione wnioski zaopiniowano pozytywnie oraz przyznano dofinansowanie w następujących kwotach:

Rodzaj zadania:

„Upowszechnianie kultury fizycznej wśród mieszkańców Gminy, w tym młodzieży poprzez prowadzenie i udział drużyn piłki nożnej juniorów i seniorów w rozgrywkach”.

Nazwa oferenta, którego została wybrana oferta:

1. Klub Sportowy Radoszewice Klasa ,,B'', adres: 98- 354 Siemkowice Radoszewice ul Niemojewskich 1 B

Wysokość przyznanych środków na realizację zadania: 12 000-zł ( słownie złotych: dwanaście tysięcy)

2. Ludowy Klub Sportowy ,,Zryw'' Ożegów Klasa ,,B'', adres: 98-354 Siemkowice ,Ożegów ul. Piaskowa 9

Wysokość przyznanych środków na realizację zadania: 12 000 -zł (słownie złotych:dwanaście tysięcy)

3. Ludowy Klub Sportowy ,,Zagłębie'' Lipnik Klasa ,,B'', adres: 98-354 Siemkowice Lipnik 96 A

Wysokość przyznanych środków na realizacje zadania: 13 000-zł (słownie złotych: trzynaście tysięcy)

4.Gminny Klub Sportowy Siemkowice Klasa ,, A'' ( juniorzy i seniorzy ), adres: 98-354 Siemkowice ul Wierzbowa 5

Wysokość przyznanych środków na realizację zadania: 28 000-zł (słownie złotych: dwadzieścia osiem tysięcy)

Wójt Gminy

Zofia Kotynia