Dzisiaj jest Poniedziałek. 18 października 2021. Imieniny obchodzą Julian, Łukasz, René. Do końca roku zostało 75 dni.
Autor: Krystyna Fryś

Urząd Gminy w Siemkowicach przypomina, iż zbliża się ostateczny termin na wypowiedzenie umowy firmie REMONDIS Sp. z o.o. odbierającej odpady komunalne z nieruchomości. Wypowiedzenie takie należy przesłać firmie REMONDIS Sp. z o.o. na piśmie do końca marca 2013r., ze wskazaniem okresu skutecznego wypowiedzenia umowy na dzień 30 czerwca 2013r.

Brak wymówienia umowy może mieć konsekwencje w postaci podwójnej opłaty za odbiór odpadów. Od lipca 2013r. bowiem usługę odbioru odpadów komunalnych, w zamian za określoną opłatę zapewnia gmina. Opłata ta będzie obowiązkowa.

Więcej informacji na ten temat można uzyskać w Urzędzie Gminy w Siemkowicach, pokój nr 11.