Dzisiaj jest Poniedziałek. 18 października 2021. Imieniny obchodzą Julian, Łukasz, René. Do końca roku zostało 75 dni.
Gminny Konkurs Recytatorski

 

_____W dniu 8 kwietnia 2013 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Radoszewicach odbył się Gminny Konkurs Recytatorski. Wzięło w nim udział 11 uczestników ze szkół podstawowych z terenu Gminy Siemkowice. Jury konkursu brało pod uwagę dobór i interpretację tekstu literackiego, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny. Laureatami zostali:

 

W kategorii klas I-III:

I miejsceWeronika Ślusarek – PSP w Radoszewicach

II miejsce – Kinga Zimoch – PSP w Radoszewicach

III miejsce – Szymon Pietrzykowski – PSP w Lipniku

 

W kategorii klas IV-VI:

I miejsceDominika Włoch – PSP w Siemkowicach

II miejsce - Wiktoria Matuszewska – PSP w Radoszewicach

III miejsce – Aleksandra Podgórniak – PSP w Siemkowicach

 

_____Nagrody ufundowała i wręczyła wyróżnionym uczniom Pani Zofia Kotynia Wójt Gminy Siemkowice. Nie zabrakło także upominków dla pozostałych uczestników. Dla wszystkich przygotowano skromny poczęstunek. Tę miłą uroczystość zakończyła wspólna sesja zdjęciowa. Organizatorami konkursu były Anna Janecka i Anna Kula.

_____Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy za udział w naszym przedsięwzięciu!


Fotorelacja:

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Siemkowice z lotu ptaka


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów