Dzisiaj jest Poniedziałek. 18 października 2021. Imieniny obchodzą Julian, Łukasz, René. Do końca roku zostało 75 dni.
Błąd
  • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/targi_kielce_2013,crop=1,crop_factor=35
Siemkowicki akcent na targach Agrotravel w Kielcach
Autor: Jadwiga Freus   

_____Jubileuszowa, piąta edycja Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL odbyła się w dniach 5-7 kwietnia 2013 r. w Kielcach.

_____Targi AGROTRAVEL, gromadzą co roku blisko 150 wystawców z kraju i zagranicy oraz blisko 20-tysięczną publiczność. Uczestnikom umożliwiają niepowtarzalną okazję do spotkań w szerokim międzynarodowym gronie elity turystyki wiejskiej, do nawiązywania cennych bezpośrednich partnerskich kontaktów oraz wymiasny doświadczeń pomiędzy wszystkimi uczestnikami działań. Bardzo dużym zainteresowanie cieszyło się nasze stoiska obsługiwane przez stowarzyszenia z gmin Siemkowice, Kiełczygłów oraz Stowarzyszenie Agroturystyczne Ziemi Wieluńskiej z siedzibą w Osjakowie.

_____Stoiska z naszego regionu cieszyły się wielkim zainteresowaniem prezentując swoje regionalne potrawy i rękodzieło . Dużą popularnością cieszyły się również występujące zespoły „Lipniczanie” z gawędziarką ludową Jadwigą Freus z Siemkowic oraz „Kiełczygowianie” z Kiełczygłowa. Na targach prezentował swój regionalny produkt „chrzan tarty” pan Kazimierz Cieśla mieszkaniec Ignacowa z Gminy Siemkowice.

_____Targi AGROTRAVEL to najważniejsza wyspecjalizowana impreza wystawiennicza w Polsce, która integruje branżę turystyczną z obszarów wiejskich Polski i Europy.


Fotorelacja:

{gallery}targi_kielce_2013,crop=1,crop_factor=35{/gallery}

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Siemkowice z lotu ptaka


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów