Dzisiaj jest Piątek. 20 września 2019. Imieniny obchodzą Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta, Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap, Sozant. Do końca roku zostało 103 dni.
  • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/kapliczka_ignacow,crop=1,crop_factor=35
Poświecenie kapliczki przydrożnej w Ignacowie

_____4 sierpnia 2013r w godzinach popołudniowych mieszkańcy wsi Ignaców uczestniczyli we mszy świętej polowej przy nowo odrestaurowanej kapliczce przydrożnej w swojej miejscowości. Msza zorganizowana była na prośbę mieszkańców by uczcić i poświęcić odnowiony przez społeczność znak obecności Boga.
_____Mszę świętą celebrował ks Paweł Hadaś proboszcz parafii wraz z ks Markiem Wożniakiem prefektem parafii Siemkowice. W uroczystości uczestniczyli mieszkańcy oraz goście zaproszeni w osobach Pani Wójt Gminy Zofia Kotynia. Członek Zarządu Powiatu Pan Tadeusz Ślusarek.

Fotorelacja:

{gallery}kapliczka_ignacow,crop=1,crop_factor=35{/gallery}