Dzisiaj jest Niedziela. 23 lutego 2020. Imieniny obchodzą Bądzimir, Damian, Florentyn, Łazarz, Piotr, Romana, Roma, Seweryn. Do końca roku zostało 313 dni.
Kalendarzyk odbioru odpadów komunalnych na 2014 rok
Autor: Krystyna Fryś

Bugaj Lipnicki, Łukomierz, Marchewki, Siemkowice, Ignaców, Miętno, Mokre, Ożegów, Mazaniec (od numeru 1 do 13), Borki oraz Laski w 3 poniedziałek miesiąca wg. poniższego kalendarzyka:

Bugaj Radoszewicki, Katarzynopole, Kije, Mierzanów, Pieńki Laskowskie, Radoszewice, Zmyślona, Delfina, Lipnik, Kolonia Lipnik, Tądle oraz 2 lokalizację z miejscowości Mokre nr 80 i nr 81 w 3 wtorek miesiąca wg. poniższego kalendarzyka:

Kalendarzyk do pobrania w wersji PDF:

Urząd Gminy w Siemkowicach informuję że opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w 2014 roku wnoszone będą przez właścicieli nieruchomości za okres dwóch miesięcy w określonych terminach:

1) za styczeń - luty do 20 marca;

2) za marzec - kwiecień do 20 maja;

3) za maj - czerwiec do 20 lipca;

4) za lipiec- sierpień do września;

5) za wrzesień - październik do 20 listopada;

6) za listopad - grudzień do 20 stycznia następnego roku kalendarzowego.

Opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi będzie zbierał upoważniony pracownik gminy a także właściciel nieruchomości może uiścić gotówką w kasie Urzędu Gminy w Siemkowicach albo przelewem na rachunek bankowy Gminy Siemkowice Nr 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190 BS Warta O/Siemkowice.