Dzisiaj jest Piątek. 20 września 2019. Imieniny obchodzą Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta, Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap, Sozant. Do końca roku zostało 103 dni.
Rolniku, PRZECZYTAJ!
Autor: ŁódzkiOśrodek Doradztwa Rolniczego
poniedziałek, 10 lutego 2014

_____Od 1 stycznia 2014 roku na podstawie Uchwały nr 1706/13 Zarządu Województwa Łódzkiego z 10 grudnia 2013 roku w Łódzkim Ośrodku Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach Oddział w Kościerzynie nie działa laboratorium.

_____Informujemy jednocześnie, że wszystkie próbki złożone do analizy w kościerzyńskim laboratorium do 31 grudnia 2013 roku zostaną wykonane, a ich wyniki przekazane zainteresowanym rolnikom.

_____Aby ułatwić rolnikom dostęp do działających w regionie akredytowanych laboratoriów podajemy ich wykaz wraz z kontaktem telefonicznym do pracowników Stacji Chemiczno-Rolniczych obsługujących poszczególne gminy.

Stacja

Chemiczno-Rolnicza

Imię i nazwisko

specjalisty

Numer telefonu

Obsługiwane gminy

Łódź

Jacek Grałka

501 676 748

Dłutów, Ksawerów, Pabianice

Adam Ostalczyk

513 168 355

Rząśnia, Sulmierzyce

Sławomir Stelmasiak

603 870 681

Łask, Wodzierady, Dobroń, Konstantynów Łódzki, Lutomiersk, Dalików, Pęczniew, Poddębice, Wartkowice, Zadzim, Szadek, Zapolice, Zduńska Wola, Buczek, Sędziejowice

Poznań

Ireneusz Szepietowski

668 440 979

Uniejów

Jerzy Dolata

668 440 982

Bolesławiec, Czastary, Galewice, Łubnice, Sokolniki, Wieruszów

Opole

Jarosław Marzec

696 437 242

Osjaków, Kiełczygłów, Siemkowice, Wierzchlas, Działoszyn, Pątnów, Skomlin

Jerzy Wojciechowski

600 814 675

Goszczanów, Warta, Błaszki, Wróblew, Sieradz, Brąszewice, Brzeźnio, Burzenin, Klonowa, Złoczew, Lututów, Ostrówek, Konopnica, Widawa, Czarnożyły, Biała, Wieluń, Mokrsko

Gliwice

Marian Gruca

660 436 284

Nowa Brzeźnica, Strzelce Wielkie, Pajęczno

_____Specjaliści Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego zs. w Bratoszewicach Oddział w Kościerzynie zapraszają rolników do dalszej współpracy w zakresie doradztwa o sposobie pobierania próbek glebowych, omawiania wyników analiz gleb i zastosowania otrzymanych wyników w ich gospodarstwach.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.lodr-bratoszewice.pl