Dzisiaj jest Środa. 26 lutego 2020. Imieniny obchodzą Aleksander, Bogumił, Cezariusz, Dionizy, Mirosław, Nestor. Do końca roku zostało 310 dni.
KOMUNIKAT WÓJTA GMINY SIEMKOWICE
środa, 14 maja 2014

W związku z prognozą wydaną przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w najbliższych dniach (15-17 maja 2014 roku) mogą wystąpić intensywne opady deszczu. Zgodnie z informacją Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi wystąpienie tego zjawiska dotyczy również województwa łódzkiego, które wskazane zostało jako jedno z pięciu najbardziej zagrożonych.

Właściwe przygotowanie się do ewentualnego zagrożenia powodziowego pozwoli zminimalizować negatywne skutki dla ludzi, zwierząt, mienia i gospodarki również na terenie naszej gminy. W przypadku wystąpienia ewentualnych zagrożeń prosimy informować na bieżąco Urząd Gminy w Siemkowicach.