Dzisiaj jest Piątek. 20 września 2019. Imieniny obchodzą Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta, Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap, Sozant. Do końca roku zostało 103 dni.
KOMUNIKAT WÓJTA GMINY SIEMKOWICE
środa, 14 maja 2014

W związku z prognozą wydaną przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w najbliższych dniach (15-17 maja 2014 roku) mogą wystąpić intensywne opady deszczu. Zgodnie z informacją Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi wystąpienie tego zjawiska dotyczy również województwa łódzkiego, które wskazane zostało jako jedno z pięciu najbardziej zagrożonych.

Właściwe przygotowanie się do ewentualnego zagrożenia powodziowego pozwoli zminimalizować negatywne skutki dla ludzi, zwierząt, mienia i gospodarki również na terenie naszej gminy. W przypadku wystąpienia ewentualnych zagrożeń prosimy informować na bieżąco Urząd Gminy w Siemkowicach.