Dzisiaj jest Piątek. 20 września 2019. Imieniny obchodzą Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta, Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap, Sozant. Do końca roku zostało 103 dni.
Zgłaszanie awarii sieci elektroenergetycznej
piątek, 13 czerwca 2014

PGE Obrót S.A. informuję, że do obsługi zgłoszeń klientów posiadających aktywne umowy kompleksowe sprzedaży energii elektrycznej i świadczenia usługi dystrybucji dedykowany jest tylko jeden numer telefonu 422 222 222. Telefoniczna obsługa klientów prowadzona jest tylko pod ww. numerem telefonu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 19:00.

Jednocześnie pragnę poinformować, że zgłoszenia dotyczące nieprawidłowości działania sieci elektroenergetycznej należy kierować do właściwego terenowo Operatora Sieci Dystrybucyjnej lub na ogólnokrajowy numer pogotowia energetycznego 991.