Dzisiaj jest Piątek. 20 września 2019. Imieniny obchodzą Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta, Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap, Sozant. Do końca roku zostało 103 dni.
Życzenia Wójta Gminy z okazji zakończenia roku szkolnego 2013/2014
Autor: Zofia Kotynia

Szanowni Państwo Dyrektorzy,
Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty,
Drodzy Rodzice i Uczniowie

_____Z okazji zakończenia roku szkolnego życzę całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom placówek oświatowych wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy. Życzę również udanego wypoczynku a także regeneracji sił, by w przyszłym roku szkolnym mogli Państwo dalej podejmować trud wychowania młodego pokolenia.

_____Drodzy uczniowie, pragnę pogratulować Wam wytrwałości i konsekwencji w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu talentów. Przed Wami czas swobody i wypoczynku. Wypoczywajcie więc i gromadźcie siły na nowy rok szkolny. Życzę Wam pięknej pogody, wspaniałych przygód  a przede wszystkim bezpiecznych wakacji i szczęśliwego powrotu do szkoły.

_____Drodzy absolwenci dla Was zakończył się pewien etap życia, przed Wami  kolejny krok na drodze edukacji, wykorzystajcie go jak najlepiej. Spotykajcie w swoim życiu życzliwych ludzi, którzy będą Was wspierać w podejmowanych działaniach. Bądźcie dojrzali, pomysłowi i kreatywni. Godnie reprezentujcie swoją szkołę, rodzinę i naszą małą ojczyznę jaką jest gmina.

_____Słowa podziękowania i życzenia kieruję również do Rodziców, którzy zawsze wspierają działania szkół, służą swoją radą i pomocą.

Wójt Gminy

Zofia Kotynia