Dzisiaj jest Piątek. 20 września 2019. Imieniny obchodzą Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta, Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap, Sozant. Do końca roku zostało 103 dni.
Współorganizacja projektów kulturalnych na terenie województwa łódzkiego w roku 2014.
środa, 02 lipca 2014

Regionalne Centrum Rozwoju Kultury i Turystyki w Działoszynie i Łódzki Dom Kultury zapraszają pracowników domów kultury oraz członków stowarzyszeń i organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu pajęczańskiego do udziału w bezpłatnych warsztatach rękodzielniczych. W ramach współorganizacji projektów kulturalnych na terenie województwa łódzkiego 2014 w siedzibie RCRKiT odbędą się: kurs szycia lalki waldorfskiej, warsztat witrażu, filcowanie - kwiat na mokro, filcowanie na sucho oraz filcowanie na jedwabiu. Ilość miejsc ograniczona - o udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.
Projekt dofinansowano ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego, kwotą 10 000 zł.
Partnerem medialnym projektu jest: Kalejdoskop Kulturalny Reymont (http://www.e-kalejdoskop.pl)