Dzisiaj jest Piątek. 2 października 2020. Imieniny obchodzą Dionizy, Leodegar, Stanimir, Teofil, Trofim. Do końca roku zostało 91 dni.
Zwrot podatku akcyzowego dla rolników za II półrocze 2014 r.
Autor: Krystyna Augustyniak

_____Informuje się mieszkańców gminy ,że w 2014r producenci rolni będą mogli składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej do Wójta właściwego ze względu na miejsce położenia gruntów będących w posiadaniu tego producenta rolnego w  terminie:

–  od 01 sierpnia 2014r do 31 sierpnia 2014r wraz z fakturami z okresu od 01.02.2014 do 31.07.2014r.

_____Stawka wynosi 0,95 zł od 1 litra oleju napędowego zużywanego do produkcji rolnej. Maksymalna kwota zwrotu podatku akcyzowego na 1 ha użytków rolnych w 2014r wyniesie 81,70 zł.

Przekazanie zwrotu podatku /zgodnie z zaleceniem RIO/  zostanie dokonane  za pośrednictwem konta bankowego, które należy wskazać we wniosku.