Dzisiaj jest Piątek. 2 października 2020. Imieniny obchodzą Dionizy, Leodegar, Stanimir, Teofil, Trofim. Do końca roku zostało 91 dni.
IV Wojewódzkie Święto Chrzanu w Osjakowie

Regulamin konkursówna „Najładniejszy korzeń chrzanu”, „Najgrubszy korzeń chrzanu”, „Najdłuższy korzeń chrzanu”Konkursy organizowane są w ramach „IV Wojewódzkiego Święta Chrzanu w Osjakowie – 2014”.

1. Konkursy organizowane są w ramach „IV Wojewódzkiego Święta Chrzanu w Osjakowie – 2014”.
  2. Organizatorem konkursów jest GOK w Osjakowie i Urząd Gminy w Osjakowie.
  3. W konkursach mogą wziąć udział wszyscy producenci chrzanu z terenu województwa łódzkiego.
  4. Konkursy odbędą się w dniu 14 września 2014 r. podczas IV Wojewódzkiego Święta Chrzanu, zorganizowanego w Osjakowie na Stadionie Sportowym /dostarczenie korzeni chrzanu, biorących udział w konkursie do godziny 15.45 na oznaczone stoisko/.
  5. Uczestnicy konkursów wyrażają zgodę na postanowienia niniejszego regulaminu.
  6. Celem konkursów jest promocja chrzanu wysokiej jakości.
  7. Każdy uczestnik konkursów zobowiązany jest do dostarczenia korzeni chrzanu z własnej uprawy wraz z oznaczeniem producenta.
  8. Chrzan musi być tegoroczny.
  9. Odmiana chrzanu musi być  polska.
  10. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania nagrodzonych korzeni, bez zgody i honorarium producenta.
  11. Komisja konkursowa przyzna nagrody za zajęcie I, II i III miejsca w konkursie na najładniejszy korzeń chrzanu, nagrody za zajęcie I, II i III miejsca w konkursie na najdłuższy korzeń chrzanu, nagrody za zajęcie  I, II i III miejsca w konkursie na najgrubszy korzeń chrzanu.
  12. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas IV Wojewódzkiego Święta Chrzanu w dniu 14 września 2014r. o godzinie 18.00
  13. Osoba upoważniona do kontaktu w imieniu organizatora: Pani Alicja Kopeć – tel. 665 160 660.

Przewodnicząca konkursów

/-/ Alicja Kopeć