Dzisiaj jest Wtorek. 27 października 2020. Imieniny obchodzą Frumencjusz, Iwona, Sabina, Siestrzemił, Wincenty. Do końca roku zostało 66 dni.
Ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, oznaczonej numerem działki 381 o powierzchni 0,33 ha położonej w miejscowości Mokre.
Autor: Mariusz Bereś
piątek, 19 września 2014

Siemkowice, dn. 19.09.2014 r.

WÓJT GMINY SIEMKOWICE

z siedzibą, ul. Plac XXX - Lecia PRL 1, 98-354 Siemkowice

ogłasza ustny przetarg nieograniczony

na

Przedmiotowa nieruchomość o numerze 381 i pow. 0,33 ha jest ujawniona w księdze wieczystej SR2W/00005398/5 Sądu Rejonowego w Wieluniu, Zamiejscowy X Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Pajęcznie (odpowiada uprzedniemu, wieluńskiemu  Nr KW 27354).

W dziale trzecim ciężary i ograniczenia wpisów brak.

Powyższa nieruchomość stanowi nieruchomość niezabudowaną.

Znajduje się w terenach, dla których brak jest obowiązującego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Cena wywoławcza wynosi 15 180,00 zł (słownie; piętnaście tysięcy sto osiemdziesiąt złotych 0/100 groszy).

Przetarg odbędzie się w dniu 20 października 2014 r. o godz. 1000 w sali narad Urzędu Gminy w Siemkowicach, pok. Nr 22.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w wysokości 2.000 zł, które należy wpłacić gotówką w kasie Urzędu Gminy w Siemkowicach lub na konto Urzędu Gminy, nr konta 41 9270 1029 0200 0794 2002 0015 BS Warta O/Siemkowice do dnia 15 października 2014 r..

Wadium wpłacone przez uczestnika, który wygra przetarg, zaliczony zostanie na poczet ceny nabycia nieruchomości. Uchylanie się wygrywającego przetarg od podpisania w określonym terminie umowy notarialnej spowoduje przepadek wadium.

Koszty związane z nabyciem nieruchomości ponosi nabywca.

Szczegółowe informacje w sprawie sprzedaży w/w nieruchomości udzielane są w Urzędzie Gminy w Siemkowicach, pok. Nr 5, tel. (43) 841 72 69.

Wójt Gminy

Zofia Kotynia