Dzisiaj jest Niedziela. 20 września 2020. Imieniny obchodzą Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta, Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap, Sozant. Do końca roku zostało 103 dni.
OFERTA WYPOCZYNKU ZIMOWEGO - Biały Dunajec
piątek, 16 stycznia 2015

Oferta wypoczynku zimowego dla dzieci rolników, uprawnionych do  świadczeń  KRUS w 2015 r., dofinansowanych z Funduszu  Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników.

1. Termin wypoczynku: 31.01-09.02.2015 r.
  2. Wiek uczestników: 7-16 lat (rocznik od 1999 do 2008)
  3. Liczba miejsc: ograniczona
  4. Miejsce kolonii: Ośrodek Kolonijno-Wczasowy "U Guta", ul. Piłsudskiego 37,  34-425  Biały Dunajec

Dopłata lub jakiekolwiek dofinansowanie na jednego uczestnika wynosi 400,00 zł.

Organizator zapewnia:

• Całodobowe wyżywienie,
  • Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym,
  • Smaczne posiłki i miłą obsługę,
  • Opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie od następstw niebezpiecznych wypadków,
  • Atrakcyjny program zajęć kulturalno – oświatowych i wycieczek krajoznawczo - turystycznych,
  • Transport (autobus)
  • Wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną (kierownicy, wychowawcy),

Dodatkowo informujemy, że:

1) Uczestnicy zobowiązani są do wypełnienia karty uczestnika (wzór karty do odebrania w BP IRWŁ w Pajęcznie) oraz zabrania aktualnej legitymacji szkolnej,

2) Przekazania za pomocą osoby odpowiedzialnej za organizowanie grupy w terenie, oryginałów (kopie nie są uznawane) zaświadczeń KRUS wystawionych przez placówkę terenową do BP IRWŁ w Pajęcznie (odcinki rent KRUS nie są uznawane przez Organizatora).

3) Dokładnie sprawdzone zaświadczenia KRUS (zaświadczenia powinny zawierać informacje: „Podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w pełnym zakresie/ ustawowo),

4) W przypadku, gdy rodzic posiada nazwisko inne niż nazwisko dziecka, należy napisać pismo wyjaśniające i załączyć do zaświadczenia oraz własnoręcznie podpisać (prawni opiekunowie muszą dostarczyć kopie decyzji sądowej o sprawowaniu opieki nad danym dzieckiem)

Osoba do kontaktu: Irena Biecuszek, kom. 608-524-729 lub (34) 311-11-32 /od poniedziałku do środy/. Termin zgłaszania do 21 stycznia 2015r.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY