Dzisiaj jest Niedziela. 20 września 2020. Imieniny obchodzą Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta, Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap, Sozant. Do końca roku zostało 103 dni.
OFERTA WYPOCZYNKU ZIMOWEGO - Tleń
piątek, 16 stycznia 2015

OFERTA WYPOCZYNKU ZIMOWEGO

( zimowiska z wycieczką do źródeł termalnych oraz jazdą na nartach)

Oferta wypoczynku zimowego dla dzieci rolników, uprawnionych do świadczeń KRUS w 2015 r., dofinansowanych z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników.

• Miejsce wypoczynku: Tleń - to malownicze miejsce w Borach Tucholskich, 80 km od Bydgoszczy.

Obiekt wyposażony jest w świetlicę wraz ze sprzętem muzycznym i sportowym: stołami do ping-ponga, bilarda, piłkarzykami i inne atrakcje.

• Wiek uczestników: do 16 roku życia (najstarszy uczestnik urodzony w 1999 roku)
  • Termin wypoczynku: 06.02.2015 r. – 15.02.2015 r.
  • Liczba miejsc: ograniczona

Zakwaterowanie:

W pokojach 3-6 osobowych z łazienkami (www.patria.mrglon.pl)

Wyżywienie:

5 posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Dopłata lub jakiekolwiek dofinansowanie na jednego uczestnika wynosi 500,00 PLN.

W programie:

• wycieczka do kompleksu rekreacyjnego Fojutowo (największa budowla hydrotechniczna w Polsce) wraz z wejściem na basen,
  • całodniowa wycieczka do kompleksu źródeł termalnych w Grudziądzu i na Zamek Krzyżacki w Kwidzynie,
  • całodniowa wycieczka do Torunia (zwiedzanie Starówki, Muzeum Kopernika, wejście do planetarium oraz kąpiele w parku wodnym Oleander,
  • kulig zakończony ogniskiem, konkursy wiedzy, quizy, karaoke, dyskoteki,
  • zajęcia i turnieje sportowe wraz z Olimpiadą Sportową (sanki, lodowisko, hala sportowa, nordic-walking),
  • nauka jazdy na nartach na stokach w Fojutowie (4 wyjazdy podczas turnusu oraz stok w Myślęcinku -w przypadku sprzyjających warunków atmosferycznych.

Osoba do kontaktu: Irena Biecuszek, kom. 608-524-729 lub (34) 311-11-32 /od poniedziałku do środy/. Termin zgłaszania do 27 stycznia 2015r.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

OFERTA WYPOCZYNKU ZIMOWEGO

( zimowiska z wycieczką do źródeł termalnych oraz jazdą na nartach)

· Wiek uczestników: do 16 roku życia (najstarszy uczestnik urodzony w 1999 roku)

· Termin wypoczynku: 06.02.2015 r. – 15.02.2015 r.

· Liczba miejsc: ograniczona

Zakwaterowanie:

W pokojach 3-6 osobowych z łazienkami (www.patria.mrglon.pl)

Wyżywienie: 5 posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja)

W programie:

· wycieczka do kompleksu rekreacyjnego Fojutowo (największa budowla hydrotechniczna w Polsce) wraz z wejściem na basen,

· całodniowa wycieczka do kompleksu źródeł termalnych w Grudziądzu i na Zamek Krzyżacki w Kwidzynie,

· całodniowa wycieczka do Torunia (zwiedzanie Starówki, Muzeum Kopernika, wejście do planetarium oraz kąpiele w parku wodnym Oleander,

· kulig zakończony ogniskiem, konkursy wiedzy, quizy, karaoke, dyskoteki,

· zajęcia i turnieje sportowe wraz z Olimpiadą Sportową (sanki, lodowisko, hala sportowa, nordic-walking),

· nauka jazdy na nartach na stokach w Fojutowie (4 wyjazdy podczas turnusu oraz stok w Myślęcinku -w przypadku sprzyjających warunków atmosferycznych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY