Dzisiaj jest Niedziela. 20 września 2020. Imieniny obchodzą Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta, Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap, Sozant. Do końca roku zostało 103 dni.
OGŁOSZENIE O WYNIKU NABORU NA WOLNE STANOWISKO ASYSTENT RODZINY w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Siemkowicach
Autor: GOPS Siemkowice
środa, 28 stycznia 2015

OGŁOSZENIE O WYNIKU NABORU NA WOLNE

STANOWISKO ASYSTENT RODZINY

w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Siemkowicach

(nazwa stanowiska pracy – wymiar czasu pracy – usytuowanie w str. organizacyjnej Urzędu)

Wójt Gminy Siemkowice  informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Siemkowicach do zatrudnienia na stanowisku:

- asystent rodziny  w wymiarze 1/2 etatu zakwalifikowana została, spełniający wymogi formalne określone w ogłoszeniu:

Pani Katarzyna Kamer zamieszkały w miejscowości Zmyślona.

Uzasadnienie wyboru:

Pani Katarzyna Kamer spełnia wymagania kwalifikacyjne i formalne określone w ogłoszeniu o naborze. Kandydat posiada predyspozycje do pracy na wyżej wymienionym stanowisku zapewniające prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków. Pani Katarzyna Kamer posiada dodatkowo zaświadczenie o ukończeniu kursu asystenta rodziny, ma również doświadczenie na tym stanowisku.

WÓJT GMINY

(-)Zofia Kotynia