Dzisiaj jest Wtorek. 24 października 2017. Imieniny obchodzą Antoni, Boleczest, Filip, Hortensja, Marcin, Rafał, Rafaela, Salomon. Do końca roku zostało 69 dni.

Nowy numer konta bankowego UG Siemkowice

BS Warta O/Siemkowice - 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

Zapytanie ofertowe o cenę na przygotowanie i dowóz posiłków dla dzieci z Gminy Siemkowice

1641 razy czytano artykul

Autor: Elżbieta Płuciennik
poniedziałek, 31 lipca 2017

W związku z art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2015.2164 z dnia 2015.12.22) zwracamy się z zapytaniem ofertowym o cenę:

- usług dożywiania dzieci w szkołach podstawowych umiejscowionych na terenie Gminy Siemkowice współfinansowanych z programu „Pomoc państwa w zakresie dożywiania”

1. Zamawiający :

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemkowicach

ul. Plac XXX-lecia PRL 1, 98-354 Siemkowice

2. Przedmiot zamówienia:

Przygotowanie i dowóz posiłku dla ok. 50 dzieci uczęszczających do szkół:

Publiczna Szkoła Podstawowa w  Lipniku,

Publiczna Szkoła Podstawowa w Radoszewicach.

3.Termin realizacji zamówienia   04.09.2017 – 29.06.2018 r.

1. Kryterium wyboru:  Cena jest istotnym kryterium oceny ofert

4. Inne istotne warunki zamówienia:

• Zamawiający oczekuje przygotowania jednego gorącego posiłku w postaci : 2 dni w tyg. zupa z wkładką mięsną (podana z chlebem, makaronem, ryżem lub ziemniakami) i 3 dni tzw. drugie danie z surówką - w tygodniu dla każdego dziecka. Dopuszcza się również na drugie danie: pierogi, naleśniki, kopytka, krokiety.
  • Jedna porcja zupy powinna mieć objętość 400 ml.
  • Drugie danie o gramaturze nie mniejszej niż 450 gramów: ziemniaki lub zamiennik (makaron, ryż lub inne) 200 g, mięso 100 g i surówka 150 g.
  • Kaloryczność każdego posiłku nie powinna być mniejsza niż 500 kcal.
  • Posiłki muszą być porządzone zgodnie z wymogami sztuki kulinarnej i sanitarnej dla żywienia zbiorowego. Muszą wykonane być ze świeżych i wyłącznie naturalnych produktów (wg. Norm żywienia Instytutu żywności i żywienia w Warszawie)
  • Wykonawca będzie dostarczać gorące posiłki własnym transportem w specjalistycznych termosach gwarantujących utrzymanie temperatury oraz jakości pożywienia
  • Wykonawca zapewnia częściowo naczynia – talerze, sztućce.
  • Brudne naczynia zabierane będą przez wykonawcę i przywożone czyste – zgodnie z przepisami wyparzone
  • Wykonawca zobowiązany jest do ustalania harmonogramu dostarczania posiłków (dni, godziny i ilość posiłków w danym dniu) z Dyrektorami w/w szkół.
  • Jadłospis  będzie układany przez Wykonawcę z tygodniowym wyprzedzeniem i dostarczany do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Siemkowicach a także Dyrektorom do szkół. Wszelkie zmiany w jadłospisie sugerowane przez GOPS działającego w porozumieniu z  Dyrektorami szkół będą brane pod uwag przez Wykonawcę.
  • Wykonawca powinien zaoferować cenę zawierającą w sobie wszystkie nośniki kosztów (również transportu) dla okresu wykonania zamówienia
  • Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
  • Zamawiający nie dopuszcza zmiany ceny zakupu w trakcie trwania umowy.

5. Wykaz oświadczeń lub dokumentów:

• oferta
  • oświadczenie oferenta
  • umowa

6. Sposób przygotowania oferty: ofertę należy sporządzić w języku polskim, w formie pisemnej, na maszynie, komputerze, nieścieralnym atramentem lub długopisem.

Oferta wraz  z resztą załączników - winny być podpisane przez osobę upoważnioną.  Ofertę (załącznik nr 1) wraz z podpisanymi: oświadczeniem (załącznik nr 2) i wzorami umowy – sporządzonej w dwóch egzemplarzach (załącznik nr 3) należy złożyć w siedzibie zamawiającego lub pocztą, na kopercie należy umieścić napis „Zapytanie ofertowe na dożywianie dzieci w szkołach”

7. Miejsce i termin złożenia oferty:

Ofertę złożyć należy do dnia 14.08.2017r. do godz. 14:30

w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Siemkowicach, pok. 27, lub przesłać pocztą.

8. Termin związania ofertą 04.09.2017 – 29.06.2018

9. Kontakt z osobą prowadzącą zamówienie: Elżbieta Płuciennik, tel. 43/ 84-72-85

31.07.2017r.       Elżbieta Płuciennik

............................................................