Dzisiaj jest Środa. 18 lipca 2018. Imieniny obchodzą Arnold, Arnolf, Erwin, Erwina, Kamil, Karolina, Robert, Roberta, Szymon, Unisław, Wespazjan. Do końca roku zostało 167 dni.
Konkurs na Najładniejszą Kartkę Świąteczną
Autor: Katarzyna Gryndziak
czwartek, 21 grudnia 2017

6 grudnia 2017 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Siemkowicach ogłosiła konkurs plastyczny na „Najładniejszą Kartkę Świąteczną”. Przeznaczony był dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Siemkowicach w dwóch kategoriach wiekowych: 5-6 latki oraz klasy 1-3.
Konkurs miał na celu rozbudzenie u dzieci kreatywności i wprowadzenie wszystkich w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci wykonały samodzielnie kartki świąteczne w różnych technikach plastycznych. 21 grudnia 2017 roku dzieci wraz z opiekunami odwiedzili bibliotekę, gdzie odbyło się wręczenie nagród.

Zwycięzcami konkursu zostali :

• Oliwia Kleszczyńska
  • Marysia Żuberek
  • Alicja Włodarczyk
  • Krystian Miksza
  • Mateusz Włodarczyk
  • Weronika Macurek

Kierownik Biblioteki dla wszystkich uczestników przygotował i wręczył drobne upominki życząc młodym plastykom  Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

6 grudnia 2017 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Siemkowicach ogłosiła konkurs plastyczny na „Najładniejszą Kartkę Świąteczną”. Przeznaczony był dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Siemkowicach w dwóch kategoriach wiekowych : 5-6 latki oraz klasy 1-3 .

Zwycięzcami konkursu zostali :

• Oliwia Kleszczyńska

• Marysia Żuberek

• Alicja Włodarczyk

• Krystian Miksza

• Mateusz Włodarczyk

• Weronika Macurek

Kierownik Biblioteki dla wszystkich uczestników przygotował i wręczył drobne upominki życząc młodym plastykom Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku .