Dzisiaj jest Środa. 26 września 2018. Imieniny obchodzą Cyprian, Euzebiusz, Justyna, Łękomir. Do końca roku zostało 97 dni.
105 urodziny Pani Bronisławy

Siemkowice, 21 styczeń 2018 r.

W dniu 21 stycznia 2018r. 105. urodziny świętowała najstarsza mieszkanka Gminy Siemkowice Pani Bronisława Sztandera. Ten wyjątkowy dzień Jubilatka spędziła w gronie rodzinnym. W intencji naszej Drogiej Jubilatki odprawiona została msza święta, którą odprawił  ks. Dziekan Paweł Hadaś - Proboszcz Parafii w Siemkowicach.

W uroczystości brała udział najbliższa rodzina, sąsiedzi, mieszkańcy miejscowości Laski i Borki oraz przedstawiciele władz samorządowych: Wójt Gminy Zofia Kotynia, Kierownik USC Pani Magdalena Beksa, Członek  Zarządu Powiatu Pajęczańskiego Tadeusz Ślusarek oraz Radna Gminy Siemkowice Pani Maria Szymańska.

Uroczystość jubileuszowa zakończyła się serdecznymi życzeniami dla Jubilatki.