Dzisiaj jest Środa. 12 grudnia 2018. Imieniny obchodzą Adelajda, Aleksander, Dagmara, Paramon, Suliwoj. Do końca roku zostało 20 dni.
Zwrot podatku akcyzowego dla rolników za I półrocze 2018r.
czwartek, 08 lutego 2018

Informuje się mieszkańców gminy, że w 2018r producenci rolni będą mogli składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej do Wójta właściwego ze względu na miejsce położenia gruntów będących w posiadaniu tego producenta rolnego w  terminie:

• od 1 lutego 2018r do 28 lutego 2018r wraz z fakturami z okresu od 01.08.2017 do 31.01.2018r.

Stawka wynosi 1 zł od 1 litra oleju napędowego zużywanego do produkcji rolnej i jest taka sama jak w roku ubiegłym. Maksymalna kwota zwrotu podatku akcyzowego na 1 ha użytków rolnych w 2018r wyniesie 86,00 zł.

Przekazanie zwrotu podatku /zgodnie z zaleceniem RIO/ zostanie dokonane za pośrednictwem konta bankowego, które należy wskazać we wniosku.