Dzisiaj jest Sobota. 21 kwietnia 2018. Imieniny obchodzą Addar, Anzelm, Bartosz, Drogomił, Feliks, Irydion, Konrad, Konrada, Selma. Do końca roku zostało 255 dni.
Dzień Kobiet w Gminie Siemkowice 2018 rok
Autor: Irena Biecuszek
czwartek, 22 marca 2018

11 marca 2018 roku Wójt Gminy Siemkowice oraz Rada Sołecka miejscowości Siemkowice zorganizowała uroczystość z okazji "Dnia Kobiet", która odbyła się w strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Siemkowicach.

Uczestnicy imprezy mieli  okazję wysłuchać koncertu Orkiestry Dętej z Siemkowic pod dyrekcją Kapelmistrza Pana Stanisława Rysia. Niedzielne spotkanie uświetnił także występ artystyczny w wykonaniu  Zespołu "Malwinki" i "Lipniczanie" oraz dzieci uczęszczających do tutejszej Publicznej Szkoły Podstawowej.

Przyjemna atmosfera, jaka panowała podczas wieczoru, pozwoliła naszym Paniom na oderwanie się od codziennych trosk i obowiązków. W czasie trwania uroczystości można było skorzystać z poczęstunku w postaci słodkości, kawy i herbaty.

Organizowana od kilku lat uroczystość z okazji "Dnia Kobiet" cieszy się powodzeniem wśród mieszkańców Gminy Siemkowice i na stałe wpisała się w kalendarz imprez kulturalnych.

Na zakończenie spotkania Wójt Gminy Zofia Kotynia podziękowała wszystkim Gościom za przybycie i wspólnie spędzony czas, Radzie Sołeckiej za współpracę, a zespołom i uczniom za wspaniałe występy.

Portal Gminy Siemkowice