Dzisiaj jest Środa. 16 stycznia 2019. Imieniny obchodzą Marcel, Waleriusz, Włodzimierz. Do końca roku zostało 350 dni.
Walne zebrania sprawozdawcze w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Siemkowice
Autor: Irena Biecuszek   
wtorek, 17 kwietnia 2018

Walne zebrania sprawozdawcze Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Siemkowice zostały przeprowadzone w I kwartale 2018 roku. W walnych zebraniach sprawozdawczych uczestniczyli: członkowie czynni, członkowie wspierający, członkowie honorowi, Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze. Wzięli też udział zaproszeni goście: Członek Prezydium Zarządu Głównego ZOSP RP, Kierownik Sekcji ds. Operacyjno- Szkoleniowych KP Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Pajęcznie, przedstawiciele Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP oraz władze samorządowe, radni, pracownik Urzędu Gminy i sołtysi.

Zebrania miały na celu podsumowania działalności w okresie sprawozdawczym za miniony rok; zrealizowanych zadań, zakupionego sprzętu, szkoleń, wyjazdów do akcji ratowniczo - gaśniczych i udzieleniu absolutorium zarządom w  jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych. Przyjęto plany działalności i finansowe na 2018 rok oraz podjęto uchwały.

Walne zebrania były okazją do złożenia podziękowania wszystkim strażakom za ich pomoc niesioną osobom potrzebującym w momencie zagrożenia zdrowia i życia i wyrażenia uznania za wytrwałość i pracę.

 
 

Polecane Strony


Ochrona Danych Osobowych


Poznaj Siemkowice z LGD


Siemkowice z lotu ptakaPunkt Przedszkolny "Przedszkole szansą na lepszy start"


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Radio Zw - Rowerem przez region


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów


Informacja Turystyczna

Baza Informacyjna


Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego

Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego