Dzisiaj jest Piątek. 17 sierpnia 2018. Imieniny obchodzą Anastazja, Angelika, Anita, Bertram, Eliza, Jacek, Jaczewoj, Joanna, Julianna, Liberat, Miron, Zawisza, Żanna. Do końca roku zostało 137 dni.
Informacja dla Przedsiębiorców. Ochrona danych osobowych – RODO

Szanowni Przedsiębiorcy.

Od 25 maja 2018 r. w Polsce jak  i  we wszystkich państwach UE – będzie obowiązywać nowe rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). W związku z powyższym, wielu Przedsiębiorców będzie miało do wypełnienia kolejne zobowiązania polegające między innymi na prowadzeniu rejestru czynności przetwarzania danych osobowych.

Dlatego dbając o dobro moich Przedsiębiorców przedstawiam prosty i przyjazny przewodnik, który pomoże  sprawnie wdrożyć w codzienne funkcjonowanie Twojej Firmy przepisy  nowego prawa ochrony danych osobowych. Dowiesz  się z niego:  jakie obowiązki będzie miał Przedsiębiorca, co zmieni się w sposobie ochrony danych osobowych oraz jak przygotować Twoją  Firmę do stosowania nowych przepisów.

Życzę  Państwu jak najmniej problemów związanych z praktycznym wdrażaniem i stosowaniem  przepisów  dotyczących RODO.

Przewodnik RODO dla przedsiębiorców
7 przykazań RODO dla przedsiębiorców