Dzisiaj jest Środa. 20 czerwca 2018. Imieniny obchodzą Bogna, Bogumiła, Bożena, Florentyna, Franciszek, Michał, Rafał, Rafaela, Sylwery. Do końca roku zostało 195 dni.
Informacja dla Przedsiębiorców. Ochrona danych osobowych – RODO

Szanowni Przedsiębiorcy.

Od 25 maja 2018 r. w Polsce jak  i  we wszystkich państwach UE – będzie obowiązywać nowe rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). W związku z powyższym, wielu Przedsiębiorców będzie miało do wypełnienia kolejne zobowiązania polegające między innymi na prowadzeniu rejestru czynności przetwarzania danych osobowych.

Dlatego dbając o dobro moich Przedsiębiorców przedstawiam prosty i przyjazny przewodnik, który pomoże  sprawnie wdrożyć w codzienne funkcjonowanie Twojej Firmy przepisy  nowego prawa ochrony danych osobowych. Dowiesz  się z niego:  jakie obowiązki będzie miał Przedsiębiorca, co zmieni się w sposobie ochrony danych osobowych oraz jak przygotować Twoją  Firmę do stosowania nowych przepisów.

Życzę  Państwu jak najmniej problemów związanych z praktycznym wdrażaniem i stosowaniem  przepisów  dotyczących RODO.

Przewodnik RODO dla przedsiębiorców
7 przykazań RODO dla przedsiębiorców