Dzisiaj jest Czwartek. 19 lipca 2018. Imieniny obchodzą Alfred, Arseniusz, Lutobor, Rufin, Wincenty, Wodzisław. Do końca roku zostało 166 dni.
Dożywianie dzieci w szkole - rok szkolny 2018/2019
czwartek, 14 czerwca 2018

Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemkowicach informuje, że rozpoczął przyjmowanie wniosków  o pomoc w formie zasiłków celowych na dożywianie na okres wakacji lipiec - sierpień oraz dożywiania dzieci w szkole od września  do grudnia 2018r.

Do wniosku należy dołączyć następujące załączniki – według aktualnej sytuacji rodziny:

• Zaświadczenie od pracodawcy o dochodach netto za miesiąc poprzedzający złożenie wniosku,
  • W przypadku prowadzenia działalności gospodarczej: zaświadczenie lub oświadczenie o wysokości dochodu uzyskanego w  miesiącu poprzedzającym złożenie wniosku,
  • Zaświadczenie z ZUS / KRUS o otrzymywanych świadczeniach lub odcinek renty/ emerytury z  miesiąca poprzedzającego złożenie wniosku,
  • Odcinek potwierdzający opłacanie składek KRUS,
  • Oświadczenie o wysokości otrzymywanych alimentów,
  • Zaświadczenie o  powierzchni gospodarstwa rolnego,
  • W przypadku choroby w  rodzinie zaświadczenie od lekarza, bądź orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Druki wniosków można  pobrać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Siemkowicach(w budynku Urzędu Gminy Siemkowice  w pokoju numer 27, 28)

Wnioski nie posiadające kompletnych dokumentów nie będą przyjmowane.