Dzisiaj jest Czwartek. 27 czerwca 2019. Imieniny obchodzą Maria Magdalena, Władysław, Władysława, Włodzisław. Do końca roku zostało 188 dni.
Informacja
Autor: Administrator   
piątek, 29 czerwca 2018

Urząd Gminy w Siemkowicach przypomina mieszkańcom, że zgodnie z art. 6m pkt. 2 ustawy z 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. z 2016 r., poz. 250) w przypadku zmiany danych będących podstawą ustalenia wysokości należnej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi lub określonej w deklaracji ilości odpadów komunalnych powstających na danej nieruchomości właściciel nieruchomości jest obowiązany złożyć nową deklarację w terminie 14 dni nastąpienia zmiany.

Rozpoczął się okres wakacji, młodzież powróciła do domów ze szkół oraz uczelni w związku z powyższym właściciel nieruchomości zobowiązany jest do złożenia deklaracji zmieniającej deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Powyższą zmianę dokonać można w Urzędzie Gminy w Siemkowicach w pokoju Ochrony Środowiska w godzinach od 700 – 1500. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem tel. (43) 841-72-69.

Wójt Gminy
(-) Zofia Kotynia

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Poznaj Siemkowice z LGD


Siemkowice z lotu ptakaPunkt Przedszkolny "Przedszkole szansą na lepszy start"


Adopcja psów


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Radio Zw - Rowerem przez region


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów


Informacja Turystyczna

Baza Informacyjna


Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego

Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego