Dzisiaj jest Środa. 12 grudnia 2018. Imieniny obchodzą Adelajda, Aleksander, Dagmara, Paramon, Suliwoj. Do końca roku zostało 20 dni.
Komunikat - Przerwy w dostawie energii elektrycznej.
czwartek, 12 lipca 2018

PGE Dystrybucja Łódź -Teren S.A. Rejon Energetyczny Bełchatów informuje swoich odbiorców o planowych przerwach w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości zasilanych z niżej wymienionych stacji transformatorowych:

Data i godz. planowanej przerwy Nr wyłączonej stacji transformatorowej Nazwa wyłączonej stacji transformatorowej Miejscowości / ulice zasilane z wyłączonej stacji
26-07-2018 11 - 13 7-0024 Ożegów 1 Ożegów, Ożegów ul. 18 Stycznia, Piaskowa, Leśna, Wiśniowa, Nowa, Długa

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od RE Bełchatów może nie dojść do wyłączeń w wyżej podanych terminach, a przewidywany czas przerwy oraz zakres wyłączenia planowanego może ulec zmianie.
Zamieszczona informacja znajduje się również na firmowej stronie : www.pgedystrybucja.pl.
Informację o w/w przerwach można uzyskać pod bezpłatnym numerem tel. 991 wybierając odpowiednią opcję.