Dzisiaj jest Piątek. 17 sierpnia 2018. Imieniny obchodzą Anastazja, Angelika, Anita, Bertram, Eliza, Jacek, Jaczewoj, Joanna, Julianna, Liberat, Miron, Zawisza, Żanna. Do końca roku zostało 137 dni.
Zwrot podatku akcyzowego dla rolników za II półrocze 2018r.
Autor: Krystyna Augustyniak
czwartek, 26 lipca 2018

Informuje się mieszkańców gminy , że w 2018r producenci rolni będą mogli składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej do Wójta właściwego ze względu na miejsce położenia gruntów będących w posiadaniu tego producenta rolnego w terminie:

od 01 sierpnia 2018r do 31 sierpnia 2018r wraz z fakturami z okresu od 01.02.2018 do 31.07.2018r.

Stawka wynosi 1,00 zł od 1 litra oleju napędowego zużywanego do produkcji rolnej. Maksymalna kwota zwrotu podatku akcyzowego na 1 ha użytków rolnych w 2018r wyniesie 86,00zł.

Przekazanie zwrotu podatku /zgodnie z zaleceniem RIO/ zostanie dokonane za pośrednictwem konta bankowego, które należy wskazać we wniosku.