Dzisiaj jest Wtorek. 13 listopada 2018. Imieniny obchodzą Arkadiusz, Arkady, Brykcjusz, Eugeniusz, Jan, Mikołaj, Stanisław, Walentyn. Do końca roku zostało 49 dni.
Podsumowanie wakacji 2018 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Siemkowicach
Autor: Katarzyna Gryndziak
wtorek, 04 września 2018

Wakacje dobiegły końca, a wraz z nimi cykl zajęć,które odbywały się w bibliotece. W tym roku czytelnicy z terenu naszej gminy bardzo chętnie korzystali z wakacyjnych propozycji spędzenia wolnego czasu, przygotowanych przez GBP w Siemkowicach.

Przez ostatnie dwa miesiące w każdy piątek oprócz stałej oferty dotyczącej korzystania z księgozbioru w bibliotece można było znaleźć pomysły na przełamanie wakacyjnej nudy. Każdy mógł wybrać coś dla siebie. Zajęcia plastyczne,rękodzielnicze, quizy, konkursy,zabawy ruchowe - to tylko część propozycji, z których korzystały dzieci. Zakończenie i podsumowanie warsztatów odbyło się w wesołej atmosferze przy ognisku, które na stałe wpisało się w tradycję zajęć wakacyjnych. Wspomnieniem spotkań są kolorowe prace oraz pamiątkowe zdjęcia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom zajęć za wspólną zabawę. Zachęcamy do odwiedzin w bibliotece, gdzie zawsze można miło spędzić czas.