Dzisiaj jest Środa. 16 stycznia 2019. Imieniny obchodzą Marcel, Waleriusz, Włodzimierz. Do końca roku zostało 350 dni.
Komunikat - Przerwy w dostawie energii elektrycznej.
wtorek, 27 listopada 2018

PGE Dystrybucja Łódź -Teren S.A. Rejon Energetyczny Bełchatów informuje swoich odbiorców o planowych przerwach w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości zasilanych z niżej wymienionych stacji transformatorowych:

Data i godz. planowanej przerwy Nr wyłączonej stacji transformatorowej Nazwa wyłączonej stacji transformatorowej Miejscowości / ulice zasilane z wyłączonej stacji
30-11-2018 08 - 16 7-0092 Laski Laski, Borki, Pieńki Laskowskie

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od RE Bełchatów może nie dojść do wyłączeń w wyżej podanych terminach, a przewidywany czas przerwy oraz zakres wyłączenia planowanego może ulec zmianie. Zamieszczona informacja znajduje się również na firmowej stronie : www.pgedystrybucja.pl.
Informację o w/w przerwach można uzyskać pod bezpłatnym numerem tel. 991 wybierając odpowiednią opcję.