Dzisiaj jest Wtorek. 19 marca 2019. Imieniny obchodzą Bogdan, Józef. Do końca roku zostało 288 dni.
Ogłoszenie - Biuro Powiatowe Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Pajęcznie zaprasza na szkolenie z zakresu: ,,stosowania środków ochrony roślin sprzętem naziemnym”
wtorek, 18 grudnia 2018

SZKOLENIE CHEMIZACYJNE

Które organizowane jest w dniu

23 stycznia (środa) 2019 r o god. 10;00

w sali konferencyjnej  Urzędu Miasta i Gminy w Pajęcznie ul. Parkowa 8

Zgodnie z obowiązującymi przepisami tj. ustawą o środkach ochrony roślin i zasadami wzajemnej zgodności (cross-compliance) osoba wykonująca zabiegi ochrony roślin za pomocą środków ochrony roślin musi posiadać specjalistyczną wiedzę potwierdzoną zaświadczeniem o ukończeniu szkolenia, które to zachowuje ważność przez okres 5 lat od dnia ukończenia szkolenia chemizacyjnego.

Chętnych prosi się o zgłoszenie telefoniczne, bądź osobiście w dniach od poniedziałku do środy w godzinach od 8:00 do 15:00, Biura Powiatowego Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Pajęcznie, ul. 1 Maja 13/15, tel. 510-474-813