Dzisiaj jest Sobota. 23 lutego 2019. Imieniny obchodzą Bądzimir, Damian, Florentyn, Łazarz, Piotr, Romana, Roma, Seweryn. Do końca roku zostało 312 dni.
Informacja odnośnie projektu „Rozwój odnawialnych źródeł energii w gospodarstwach domowych Gminy Kiełczygłów i Gminy Siemkowice”
piątek, 18 stycznia 2019

Urząd Gminy w Siemkowicach informuje mieszkańców, którzy złożyli wnioski w ramach projektu „Rozwój odnawialnych źródeł energii w gospodarstwach domowych Gminy Kiełczygłów i Gminy Siemkowice”, że dnia 15 stycznia 2019 roku Zarząd Województwa Łódzkiego zmienił regulamin konkursu zamkniętego dotyczącego odnawialnych źródeł energii.

Zmiana dotyczy wydłużenia terminu oceny formalnej do 11 marca 2019 r. Jednocześnie wychodząc naprzeciw polityce preferencyjnego traktowania instalacji produkującej energię z OZE, Urząd Marszałkowski w Łodzi przesunął termin rozstrzygnięcia naboru z czerwca 2019 na maj 2019.

Załączniki:

Regulamin konkursu po zmianach z 15 stycznia 2019 roku http://gminasiemkowice.pl/images/stories/pdf2.jpg