Dzisiaj jest Czwartek. 18 lipca 2019. Imieniny obchodzą Arnold, Arnolf, Erwin, Erwina, Kamil, Karolina, Robert, Roberta, Szymon, Unisław, Wespazjan. Do końca roku zostało 167 dni.
Informuję, że dnia 28 lutego 2019 roku, o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Siemkowicach odbędzie się V sesja Rady Gminy Siemkowice.
piątek, 22 lutego 2019

Informuję, że dnia 28 lutego 2019  roku, o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Siemkowicach odbędzie się V sesja Rady Gminy Siemkowice.

Porządek dzienny posiedzenia.

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad oraz przyjęcie protokołu Nr III i Nr IV sesji Rady Gminy.
  3. Stan bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie Gminy Siemkowice za 2018r.
  4. Sprawozdanie z realizacji GOPS za 2018 rok.
  5. Informacja z działalności Gminnej Komisji ds. Profilaktyki i Rozwiazywania Problemów Alkoholowych za 2018 r.
  6. Informacja na temat spraw związanych z budową oczyszczalni ścieków i kanalizacji oraz fotowoltaiką.
  7. Informacja Wójta Gminy o działalności w okresie międzysesyjnym.
  8. Interpelacje i wnioski radnych.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Siemkowice na lata 2019-2028.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2019 r.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie nie wyrażenia zgody na wyodrębnienie funduszu sołeckiego w budżecie Gminy Siemkowice na 2020 rok.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie poboru podatków od nieruchomości, rolnego, leśnego w drodze inkasa.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie wieloletniego programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem Gminy Siemkowice na lata 2019-2023.
  14. Podjęcie uchwały w sprawi przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Siemkowice.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2019 rok.
  16. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na 2019 rok.
  17. Wolne wnioski, zapytania i odpowiedzi.
  18. Zamknięcie obrad V sesji Rady Gminy.

Protokół z III i IV sesji Rady Gminy jest wyłożony do wglądu w pok. Nr 4, z którego  treścią można się zapoznać.

Przewodniczący Rady Gminy

Waldemar Moryń