Dzisiaj jest Sobota. 25 maja 2019. Imieniny obchodzą Epifan, Grzegorz, Imisława, Maria Magdalena, Urban. Do końca roku zostało 221 dni.
Informuję, że dnia 28 lutego 2019 roku, o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Siemkowicach odbędzie się V sesja Rady Gminy Siemkowice.
piątek, 22 lutego 2019

Informuję, że dnia 28 lutego 2019  roku, o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Siemkowicach odbędzie się V sesja Rady Gminy Siemkowice.

Porządek dzienny posiedzenia.

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad oraz przyjęcie protokołu Nr III i Nr IV sesji Rady Gminy.
  3. Stan bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie Gminy Siemkowice za 2018r.
  4. Sprawozdanie z realizacji GOPS za 2018 rok.
  5. Informacja z działalności Gminnej Komisji ds. Profilaktyki i Rozwiazywania Problemów Alkoholowych za 2018 r.
  6. Informacja na temat spraw związanych z budową oczyszczalni ścieków i kanalizacji oraz fotowoltaiką.
  7. Informacja Wójta Gminy o działalności w okresie międzysesyjnym.
  8. Interpelacje i wnioski radnych.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Siemkowice na lata 2019-2028.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2019 r.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie nie wyrażenia zgody na wyodrębnienie funduszu sołeckiego w budżecie Gminy Siemkowice na 2020 rok.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie poboru podatków od nieruchomości, rolnego, leśnego w drodze inkasa.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie wieloletniego programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem Gminy Siemkowice na lata 2019-2023.
  14. Podjęcie uchwały w sprawi przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Siemkowice.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2019 rok.
  16. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na 2019 rok.
  17. Wolne wnioski, zapytania i odpowiedzi.
  18. Zamknięcie obrad V sesji Rady Gminy.

Protokół z III i IV sesji Rady Gminy jest wyłożony do wglądu w pok. Nr 4, z którego  treścią można się zapoznać.

Przewodniczący Rady Gminy

Waldemar Moryń