Dzisiaj jest Sobota. 25 maja 2019. Imieniny obchodzą Epifan, Grzegorz, Imisława, Maria Magdalena, Urban. Do końca roku zostało 221 dni.
Prośba do rolników i pszczelarzy
Autor: Sylwia Gryndziak
wtorek, 05 marca 2019

W związku z wystąpieniem Przewodniczącego sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi pana posła Jarosława Sachajko, Wójt Gminy Siemkowice zwraca się z prośbą do rolników i pszczelarzy o zajęcie stanowiska w następującej sprawie. Proszę o informację na temat oczekiwań rolników względem pszczelarzy oraz pszczelarzy względem rolników, jak również działań jakie należy podjąć w celu eliminacji sytuacji konfliktowych pomiędzy tymi wzajemnie uzupełniającymi się grupami rolników.

Mając na uwadze powyższe, Gmina Siemkowice do dnia 13 marca 2019 r. zbiera wnioski i sugestie  rolników i pszczelarzy w przedmiotowej sprawie, celem przedłożenia ich sejmowej Komisji Rolnictwa Rozwoju Wsi. Stanowisko można zająć w formie elektronicznej przesyłając e-maila na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz w wersji papierowej składając stosowne pismo w sekretariacie Urzędu Gminy w Siemkowicach, ul. Plac Wolności 1, 98-354 Siemkowice.