Dzisiaj jest Piątek. 23 sierpnia 2019. Imieniny obchodzą Apolinary, Benicjusz, Filip, Laurenty, Sulirad, Walerian, Waleriana, Zacheusz. Do końca roku zostało 131 dni.
Informuję, że dnia 25 kwietnia 2019 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Siemkowicach odbędzie się VI sesja Rady Gminy Siemkowice.
środa, 17 kwietnia 2019

Porządek dzienny posiedzenia.

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad oraz przyjęcie protokołu Nr V sesji Rady Gminy.
  3. Informacja przedstawiciela PZU w sprawie obowiązującego w Polsce systemu ubezpieczeń upraw i zwierząt gospodarczych oraz potrzeby powrotu do obowiązkowych ubezpieczeń rolniczych.
  4. Sprawozdanie z działalności Gminnego Ośrodka Zdrowia w Siemkowicach za 2018r.
  5. Ocena zasobów pomocy społecznej za 2018 r.
  6. Sprawozdanie z realizacji zadań z zakresu wspierania rodziny i systemie pieczy zastępczej w Ośrodku Pomocy Społecznej w Siemkowicach za 2018 r.
  7. Informacja na temat gospodarki komunalnej w Gminie.
  8. Sprawozdanie finansowe i merytoryczne z rozliczenia dla klubów sportowych.
  9. Działalność jednostek OSP z terenu Gminy Siemkowice.
  10. Sprawozdanie Wójta Gminy o działalności w okresie międzysesyjnym.
  11. Interpelacje i wnioski radnych.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Siemkowice na lata 2019-2028.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2019 r.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Siemkowice oraz określenia granic obwodów publicznych szkół podstawowych od dnia 1 września 2019 r.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia wieloletniego programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem Gminy Siemkowice na lata 2019-2023.
  16. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Programu Wspierania Rodziny w Gminie Siemkowice na lata 2019-2021.
  17. Wolne wnioski, zapytania i odpowiedzi.
  18. Zamknięcie obrad VI sesji Rady Gminy.

Protokół z V sesji Rady Gminy jest wyłożony do wglądu w pok. Nr 4, z którego  treścią można się zapoznać.

Przewodniczący Rady Gminy

Waldemar Moryń