Dzisiaj jest Wtorek. 25 czerwca 2019. Imieniny obchodzą Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja, Tolisława, Wilhelm. Do końca roku zostało 190 dni.
poniedziałek, 03 czerwca 2019

Rada Powiatowa IRWŁ w Pajęcznie
ul. 1 Maja 13/15, 98-330 Pajęczno
tel. 510-474-813

WYPOCZYNEK LETNI

(dla dzieci rolników)

Biuro Powiatowe Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Pajęcznie przedstawia Państwu możliwość wypoczynku realizowanego w formie kolonii dla dzieci rolników, uprawnionych do świadczeń KRUS, dofinansowanych z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników.

• termin wypoczynku: 02.08 - 12.08.2019
  • wiek uczestników: (urodzone po 1 stycznia 2003 r.)
  • miejsce wypoczynku: Ośrodek Wczasowo-Kolonijny „SAWA” ul. Wczasowa 6, 82-103 Stegna

Organizator zapewnia m.in.:

• całodobowe wyżywienie, smaczne posiłki i miłą obsługę
  • opiekę medyczną
  • transport
  • wycieczki, zabawy, konkursy
  • wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną (kierownicy, wychowawcy)

Dodatkowo informujemy, że:

W przypadku uzyskania dofinansowania planowana odpłatność rodziców z ubezpieczenia w KRUS wyniesie 480 złotych.

Każdy z rodziców uczestników musi wypełnić/posiadać kartę kwalifikacyjną –zaświadczenie KRUS. Wypoczynek letni w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 750,00 zł na każdego uczestnika.

W sprawie szczegółów prosimy o kontakt tel. 510-474-813 lub z BP IRWŁ ul 1Maja13/15 Pajęczno.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!