Dzisiaj jest Poniedziałek. 27 września 2021. Imieniny obchodzą Amadeusz, Amedeusz, Damian, Kosma, Przedbor, Urban. Do końca roku zostało 96 dni.
Informacja o możliwości skorzystania z transportu do punktu szczepień
piątek, 15 stycznia 2021

Uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość zorganizowania transportu dla osób niepełnosprawnych oraz mających trudności dojazdu do punktu szczepień.

Transport jest przeznaczony dla osób:

• posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami,
  • mających trudności z dostępem do punktu szczepień (np. osoby starsze niemające możliwości samodzielnego dojazdu do punktu szczepień).

Osoba, która chciałaby skorzystać z transportu do Punktu Szczepień  powinna zgłosić ten fakt do  Urzędu Gminy w  Siemkowicach - koordynatorowi do spraw transportu osób do punktu szczepień przeciwko COVID – 19, Pani Irenie Biecuszek, nr tel.: 043 841 72 69.

Telefon będzie czynny w godzinach pracy Urzędu Gminy w Siemkowicach tj.:

od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 15:00

Załączniki:

Klauzula RODO dla osób dla których organizowany jest transport do punktu szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 (format pdf)