Dzisiaj jest Niedziela. 17 października 2021. Imieniny obchodzą Lucyna, Małgorzata, Marian, Sulisława, Wiktor, Wiktoriusz. Do końca roku zostało 76 dni.
Mobilny Punkt Spisowy - NSP 2021
Autor: Administrator   
piątek, 25 czerwca 2021
W związku z trwającym Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021, uprzejmie informujemy, że w dniu 05.07.2021 w godz. 09.00 - 14.00 na terenie Urzędu Gminy w Siemkowicach, zostanie uruchomiony Mobilny Punkt Spisowy, w którym pracownicy Urzędu Statystycznego będą pomagali przy wypełnianiu ankiet spisowych metodą samospisu internetowego. Do wypełnienia formularza spisowego niezbędny jest PESEL wszystkich domowników.

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Siemkowice z lotu ptaka


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów