Dzisiaj jest Poniedziałek. 19 kwietnia 2021. Imieniny obchodzą Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Cieszyrad, Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń, Leon, Leontyna, Pafnucy, Tymon, Werner, Włodzimierz. Do końca roku zostało 257 dni.
Pytania do Narodowego Spisu Powszechnego 2021 oraz demo formularza spisowego już dostępne
czwartek, 25 marca 2021
Opublikowaliśmy już pytania z formularza spisowego do Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 Teraz zapraszamy również do zapoznania się z wersją demo formularza spisowego.

Teraz zapraszamy również do zapoznania się z wersją demo formularza spisowego

Mamy nadzieję, że ta możliwość pozwoli każdemu w prosty sposób spisać się samodzielnie przez Internet i spełnić swój obowiązek.