Dzisiaj jest Piątek. 7 maja 2021. Imieniny obchodzą Benedykt, Bogumir, Domicela, Flawia, Florian, Gizela, Gustawa, Ludmiła, Ludomiła, Sawa, Wincenta. Do końca roku zostało 239 dni.
Konsultacje w sprawie programu współpracy z organizacjami pożytku publicznego na 2015 rok.
Autor: Jadwiga Freus   
wtorek, 07 października 2014

Siemkowice 07.10.2014 r.

Wójt Gminy Siemkowice

zaprasza organizacje pozarządowe

do konsultacji projektu  Programu Współpracy Gminy Siemkowice  na  2015 rok z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie jeżeli cele statutowe organizacji obejmują prowadzenie działalności pożytku publicznego.

Opracowany program będzie stanowić  podstawę  współpracy  z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami w zakresie realizowania lokalnej polityki wspierania aktywności pożytku publicznego. Program ten określa zasady, formy i zakres współpracy Gminy Siemkowice oraz umożliwia powierzenie lub wspieranie zadań publicznych.

Obowiązek powyższy został wprowadzony ustawą z dnia 17 grudnia 2009 r. o zmianie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie  oraz niektórych innych ustawach. Wszelkie uwagi i propozycje prosimy składać pisemnie w Urzędzie Gminy w Siemkowicach w terminie od 7 do 13 października 2014 roku na załączonym formularzu.

 

Załączniki:

Projekt program współpracy
Formularz uwag i wniosków
Zarządzenie 230/2014
Projekt uchwały

Protokół z przeprowadzonych

konsultacji

 
 

Polecane Strony


GOPS Siemkowice


Poznaj Siemkowice z LGD


Siemkowice z lotu ptakaPunkt Przedszkolny "Przedszkole szansą na lepszy start"


Adopcja psów


Gospodarka Łowiecka


Pomoc w zarządzaniu mikro firmą


Program Aktywny Samorząd


Radio Zw - Rowerem przez region


Szkoła Podstawowa w Radoszewicach

Szkoła Podstawowa w Radoszewicach


Szkoła Podstawowa w Lipniku


Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów


Informacja Turystyczna

Baza Informacyjna


Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego

Oficjalna Strona Powiatu Pajęczańskiego