Dzisiaj jest Czwartek. 19 lipca 2018. Imieniny obchodzą Alfred, Arseniusz, Lutobor, Rufin, Wincenty, Wodzisław. Do końca roku zostało 166 dni.
Komunikat - Przerwy w dostawie energii elektrycznej.
wtorek, 21 listopada 2017

PGE Dystrybucja Łódź -Teren S.A. Rejon Energetyczny Bełchatów informuje swoich odbiorców o planowych przerwach w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości zasilanych z niżej wymienionych stacji transformatorowych:

Data i godz. planowanej przerwy Nr wyłączonej stacji transformatorowej Nazwa wyłączonej stacji transformatorowej Miejscowości / ulice zasilane z wyłączonej stacji
2017-11-28 08 - 15 7-0989 Siemkowice 7 Siemkowice ulice Parkowa, Dolna, Polna, 18 Stycznia, Kościelna, Szkolna

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od RE Bełchatów może nie dojść do wyłączeń w wyżej podanych terminach, a przewidywany czas przerwy oraz zakres wyłączenia planowanego może ulec zmianie.
Zamieszczona informacja znajduje się również na firmowej stronie : www.pgedystrybucja.pl.
Informację o w/w przerwach można uzyskać pod bezpłatnym numerem tel. 991 wybierając odpowiednią opcję.