Dzisiaj jest Poniedziałek. 21 sierpnia 2017. Imieniny obchodzą Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Bernard, Emilian, Filipina, Franciszek, Joanna, Kazimiera, Męcimir. Do końca roku zostało 133 dni.

Nowy numer konta bankowego UG Siemkowice

BS Warta O/Siemkowice - 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

Agroturystyka

9949 razy czytano artykul

Domy Agroturystyczne

Urszula Gawędzka ZMYŚLONA 16

98-354 Siemkowice

tel. 043 / 841 71 29

trasa:

Gospodarstwo agroturystyczne Urszuli Gawędzkiej we wsi Zmyślona do którego można dojechać drogą utwardzoną gwarantuje swobodny i spokojny wypoczynek w  jednej z najbardziej malowniczych wsi w gminie Siemkowice powiat pajęczański . Bezpośrednie usytuowanie nad rzeką Wartą , sprzyja spędzaniu wolnego czasu nad wodą a duża ilość lasów wzdłuż rzeki zachęca do pieszych wycieczek i wypraw rowerowych. Gospodarstwo oferuje 5 pokoi 4- osobowych w oddzielnie stojącym budynku , pole biwakowe, całodobowe wyżywienie / smaczne domowe posiłki / możliwość zakupu produktów rolnych z gospodarstwa. Wypoczywający mogą skorzystać z  rowerów , przejażdżki furą, grzybobrania i ogniska. Duża powierzchnia domu umożliwia organizowanie szkoleń, zjazdów i spotkań integracyjnych . Można tu przyjechać z psem , kotem. Zmyślona nazwa tej miejscowości jest jak najbardziej prawdziwa to właśnie tu znajdziesz czas na przemyślenia w  spokoju i ciszy "daleko od szosy".

____Wśród najlepszych gospodarstw agroturystycznych w  Łódzkiem w V edycji wojewódzkiego konkursu „Złota Grusza” laureatem w  kategorii tradycyjne gospodarstwo agroturystyczne zostali Państwo Urszula i Andrzej Gawędzcy ze Zmyślonej z Gminy Siemkowice.

Leszek Marecki KATARZYNOPOLE 40

98 -354 Siemkowice

tel. 043 / 842 33 09

tel. kom. 0-609672582

trasa:

Jesteś w  Siemkowicach dalej kierujesz się drogą do miejscowości Radoszewice. Z  Radoszewic kierujesz się do wsi Zmyślona położonej nad rzeką Wartą , Katarzynopole to wieś łącząca się w z wsią Zmyślona. Gospodarstwo agroturystyczne państwa Mareckich znajduje się w  malowniczej dolinie w  pobliżu rzeki Warty . Oferuje 8 - 10 miejsc noclegowych w dwóch , sąsiadujących ze sobą wolnostojących budynkach z  możliwością korzystania z samoobsługowej kuchni . Na miejscu łazienka, stół do ping-ponga , plac zabaw dla dzieci i do gry w siatkówkę oraz miejsce na grill i  ognisko . Obiekt stanowi idealne miejsce dla dłuższych pobytów rodzinnych - najbliższa okolica to świetne miejsce na spacery grzybobranie i zbiór owoców leśnych , a także na wycieczki rowerowe / do dyspozycji gości rowery / Przepiękne dukty i drogi leśne zachęcają turystę do obcowania z przyrodą . Można przyjechać z psem , kotem.

Bogusława Ślusarek i córka Mariola Ślusarek, Radoszewice ulica Targowa 34.

Tel. 691-697-363.

Oferują pokoje dwuosobowe z noclegiem całoroczne. Atrakcje: tenis stołowy, wypożyczalnia rowerów, ścieżka zdrowia oraz możliwość jazdy konnej.

Publiczne Gimnazjum w Siemkowicach

Portal Gminy Siemkowice