Dzisiaj jest Wtorek. 23 maja 2017. Imieniny obchodzą Budziwoj, Dezyderiusz, Dezydery, Emilia, Iwona, Jan, Leontyna, Michał, Symeon. Do końca roku zostało 223 dni.

Nowy numer konta bankowego UG Siemkowice

BS Warta O/Siemkowice - 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

Wyniki wstępnej selekcji na stanowisko praconika socjalnego

39754 razy czytano artykul

2 lipiec 2012

I N F O R M A C J A

o wynikach wstępnej selekcji pod względem formalnym kandydatów, którzy złożyli dokumenty w ramach naboru na wolne stanowisko urzędnicze: pracownika socjalnego w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Siemkowicach

Działając na podstawie rozdziału VI Regulaminu naboru na wolne stanowiska urzędnicze  w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Siemkowicach wprowadzonego zarządzeniem Nr 5/2012 Kierownika GOPS Siemkowice z dnia 18  czerwca 2012r. w związku  z § 2 zarządzenia Nr 6/2012 Kierownika GOPS Siemkowice z dnia 19 czerwca 2012 r. Komisja Rekrutacyjna dokonała wstępnej selekcji kandydatów pod względem formalnym na podstawie złożonych dokumentów.

Sprawdzono kompletność wymaganych dokumentów, a także oceniono stopień spełniania wymagań określonych w ogłoszeniu o naborze jako niezbędne. W wyniku takiej selekcji stwierdza się co następuje:

A) We wskazanym w ogłoszeniu terminie tj. do dnia 29 czerwca 2012 r. dokumenty złożyło 6 osób.

B) Lista osób, które spełniły wymagania formalne przedstawia się następująco (w kolejności wpływu ofert):

Lp.   Imię i nazwisko                                       Miejsce zamieszkania

1.         Małgorzata Lechowska                        Stare Gajęcice

Nie umieszczenie na w/w liście jest jednoznaczne z niespełnieniem warunków określonych  w ogłoszeniu o naborze i nie zakwalifikowaniu do następnego etapu prowadzonego naboru. Osoby nie spełniające wymogów formalnych mogą odebrać złożone dokumenty w pokoju nr 38 na II piętrze.

Z osobami umieszczonymi na tej liście Komisja Rekrutacyjna przeprowadzi rozmowy kwalifikacyjne. Nieobecność na rozmowie kwalifikacyjnej będzie traktowana jako  rezygnacja z ubiegania się o zatrudnienie.

p.o Kierownik GOPS

/-/ Izabela Marchewka

Siemkowice, dnia 02.07.2012 r.

Publiczne Gimnazjum w Siemkowicach