Dzisiaj jest Czwartek. 29 czerwca 2017. Imieniny obchodzą Benedykta, Benita, Dalebor, Paweł, Piotr. Do końca roku zostało 186 dni.

Nowy numer konta bankowego UG Siemkowice

BS Warta O/Siemkowice - 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

Komunikat Energetyczny...

22239 razy czytano artykul

20 grudnia 2012

Oddział Łódź-Teren

Rejon Energetyczny Bełchatów

Obszarowe Centrum Dyspozytorskie Wieluń

ul. Sieradzka 62

98 -300 Wieluń

tel. 043 8420201

Rejon Energetyczny Bełchatów , Obszarowe Centrum Dyspozytorskie w Wieluniu informuje, iż w związku z prowadzonymi pracami eksploatacyjnymi nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej do odbiorców zasilanych z poniżej podanych stacji transformatorowych:

28 grudnia 2012r.

Ostrówek 6; Milejów; Ożegów Kolonia ; Miętno 2;

Siemkowice 1 , 3 , 4 ;

w godz. 09.00 – 16.00 Wieluń Melioracja ;ul. Fabryczna;

w godz. 08.00 – 16.00 Popowice 1,2,3:

Wieluń Niedzielsko : ul. Zawadzkiego , Długosza, Przejazd.

Wszystkie przerwy planowane są  w godz. 08.00 - 15.00,  z wyjątkiem podanym w komunikacie.

Przepraszamy za utrudnienia związane z  przerwą w dostawie energii elektrycznej, jednocześnie informujemy, że z  przyczyn niezależnych od R.E. Bełchatów może nie dojść do wyłączeń w  podanych wyżej terminach.

Informacji o wyżej wymienionych przerwach, jak również o przerwach awaryjnych można uzyskać pod bezpłatnym numerem: tel. 991

Kategorycznie zabronione jest podłączenie do budynków napięcia z  jakiegokolwiek agregatu prądotwórczego oraz obcego źródła prądu np. sąsiedniego budynku, gdzie jest napięcie.

Za samowolne podłączenie i spowodowanie zagrożenia życia ludzkiego, tj. popełnienie przestępstwa przeciw bezpieczeństwu powszechnemu zgodnie z brzmieniem art. 156 i 164 Kodeksu Karnego, sprawcy grozi kara ustalona w/w przepisami oraz pozbawienie dostawy energii elektrycznej.

Publiczne Gimnazjum w Siemkowicach