Dzisiaj jest Sobota. 19 sierpnia 2017. Imieniny obchodzą Bolesław, Emilia, Jan, Julian, Juliusz, Ludwik, Piotr, Sebald. Do końca roku zostało 135 dni.

Nowy numer konta bankowego UG Siemkowice

BS Warta O/Siemkowice - 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

58764 razy czytano artykul

Informacje na temat ustawień dotyczących ciasteczek w poszczególnych przegladarkach dostępne są na poniższych stronach:

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w  dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

Publiczne Gimnazjum w Siemkowicach

Portal Gminy Siemkowice