Dzisiaj jest Poniedziałek. 21 sierpnia 2017. Imieniny obchodzą Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Bernard, Emilian, Filipina, Franciszek, Joanna, Kazimiera, Męcimir. Do końca roku zostało 133 dni.

Nowy numer konta bankowego UG Siemkowice

BS Warta O/Siemkowice - 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

58974 razy czytano artykul

Informacje na temat ustawień dotyczących ciasteczek w poszczególnych przegladarkach dostępne są na poniższych stronach:

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w  dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

Publiczne Gimnazjum w Siemkowicach

Portal Gminy Siemkowice