Dzisiaj jest Środa. 23 maja 2018. Imieniny obchodzą Budziwoj, Dezyderiusz, Dezydery, Emilia, Iwona, Jan, Leontyna, Michał, Symeon. Do końca roku zostało 223 dni.
Spływ kajakowy
Autor: Jadwiga Freus

_____W dniu 19 lipca odbył się spływ kajakowy jak co roku organizowany przez LGD ,,Kraina Wielkiego Łuku Warty". Rozpoczęcie spływu odbyło się w miejscowości Zmyślona przy domu agroturystycznym Państwa Gawędzkich. Uczestnicy spływu ciepło przywitani zostali przez Panią Dyrektor Lokalnej Grupy Działania „Kraina Wielkiego Łuku Warty” Agatę Nowak. Pani wójt gminy Siemkowice Zofia Kotynia przywitała wszystkich w swoim imieniu oraz w imieniu Pani Prezes LGD Danuty Kuśmierczyk. Grupa kajakarzy wypłynęła na trasę spływu z miejscowości Bugaj Radoszewski by dotrzeć do miejsca docelowego w gminie Konopnica. Sama Miejscowość Zmyślona oraz dolina rzeki Warty zachwyciła uczestników spływu.

Fotorelacja:

Portal Gminy Siemkowice